Türkçe English
Hakkımızda

Ledimtech Led Aydınlatma Sistemleri

Ledimtech Led Aydınlatma Sistemleri olarak ledli aydınlatma ürünleri ile ilgili çözümler üretiyoruz. Sektörde 10 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli mühendislerin katkılarıyla aydınlatma alanında yenilikçi ürünler kazandırmaktayız. Müşterilerimizin yüksek kaliteyi en uygun fiyatla alabilmesi düşüncesi temelinde hareket eden firmamız, son yıllarda enerji maliyetlerinin yükselmesine karşılık olarak daha az enerji tüketen ürünleri sizler için tasarlamaktadır.

Led aydınlatma sektörü teknolojinin gelişmesine paralel olarak hızla yenileniyor. Birim watt başına elde edilen lumen aydınlık değerleri gün geçtikçe yükseliyor. Firmaların bu alanda ciddi bir rekabet içerisinde olmaları müşterilerimiz için her geçen gün daha verimli ürünler tasarlamamıza olanak sağlıyor.

Ledimtech, olarak kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti ilke ediniyoruz. Bunun neticesi olarak alanında lider olan Amerikan menşeli CREE, OSRAM ve SAMSUNG gibi firmalara ait yüksek kaliteli ledler kullanmaktayız. Özellikle çinden gelen düşük verimli ve kalitesiz malzemeleri hiç bir koşulda kullanmamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetindeki en önemli etkende bu zaten.

Led Nedir ?

LED, ışık yayan diyot (Light emitting diode) anlamına geliyor olup, çok sayıda ledin seri veya paralel gruplar halinde bağlanması neticesinde ledli aydınlatma lambaları oluşturulur. Belirli renklerde üretilebildikleri gibi genel olarak Beyaz, mavi, yeşil, kırmızı ve amber renklerinde üretilirler. Dış kasaları şeffaf olmasına karşılık farklı renlerde ışırlar. Sadece istenilen dalga boyunda ışımalarından dolayı filtreye ihtiyaç duymazlar. Ayrıca insan derisi için zararlı ultraviole ışınlar içermezler. Tek dalga boyunda ışımalarından dolayı verimleride yüksektir. DMX üniteleri ve sürücü devreler sayesinde 16 milyon tane farklı renk elde edilebilir.

image

Hakkımızda